Kdo jsme PDF Tisk Email

Jsme nezávislé sdružení freelance profesionálů. Naším cílem je naplnění ideálu svobodného podnikání jako kvalitní služby široké veřejnosti. Naše sdružení se v současné době skládá ze tří odborníků (jeden na serverové aplikace a Linux, druhý na webové aplikace a open source CMS, třetí na grafický design a webdesign - viz www.dobrydesign.eu).

Každý člen našeho týmu disponuje dlouhodobou praxí a zkušenostmi ve svém oboru a neustále zvětšuje rozsah svých vědomostí i v dalších oborech (ve vývoji software, v síťových službách, SEO, marketingu). Známe prostředí neziskového sektoru, podílíme se na vývoji open source systémů. Pracujeme jako tým a jsme ochotní splnit každý Váš požadavek.

V řešení projektů nejsme začátečníci, máme bohaté zkušenosti a kvalitní reference. Nenabízíme jen vytvoření webových stránek. Nabízíme komplexní řešení.

Pro vytvoření dobré internetové prezentace je nezbytné znát vaše silné a slabé stránky, provést základní analýzu trhu, konkurence, klíčových slov. Poté volíme nejlepší postup pro dosažení Vašeho cíle. Součástí úspěšného projektu je také údržba, aktualizace a inovace projektu po jeho spuštění.

 » Mám zájem o předběžné vypracování nabídky pro můj projekt...